ALLPASO  HAKKINDA

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ

Firmamız ,sektöre yeni katılmış bir firma olarak farklı,güvenilir  ve müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olma hedefini kendine ilke edinmiştir ; Güven en önem verdiğimiz konudur. Kalıcı olmak ve müşterilerimizle bir sefer çalışmak değil daimi olup sizlerle  daha da büyümektir. Bu anlamda , Orjinal ürün, Kalıcı memnuniyet ve uygun fiyatla en iyi ürünü sizlere ulaştırmak parolamız bu amaçla sadece orjinal ürün ithalatı  gerçekleştiren firmalarla çalışmaktayız. Amacımız, sizlerin  koşulsuz memnuniyeti ve kendini güvende hissetmesidir. “Allpaso” var gücüyle kendini bu amaca adamış bir firmadır. Standartlarımızı daha da yükseğe taşıyacak, sizlere daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlayacak görüş ve önerilerinizi lütfen belirtmekten çekinmeyiniz..

UCRETSİZ KARGO

Allpaso.com’dan aldığınız ürüne kargo ücreti ödemezsiniz aynı zamanda aldığınız ürünü kapıda kontrol edebilir . Gönderim sırasında hasar gördüğünü düşündüğünüz ürünü tutanak tutturup ücretsiz olarak geri göndere bilirsiniz.

PARA İADE GARANTİSİ

Kargonuz geldi ödemenizi yaptınız ama ürünü kullanmaktan vazgeçtiniz . Hemen müşteri hizmetlerini arayıp iade işlemlerini başlata bilirsiniz. Allpaso’da asla formalite yoktur form doldurma, mail atma ,ulaşılamama ,gibi sebepler ile uğraşmak zorunda kalmazsınız kargonuzu iade ücreti ödeme’den gönderip en geç 3 iş günü içerisinde istediğiniz bankadan paranızı alırsınız .

EN İYİ MÜŞTERİ DESTEK

Allpaso.com maksimum memnuniyet ilkesi ile yola çıkmış bir kuruluştur.her türlü sorun ve probleminiz  en kısa sürede çözüme ulaşır.

Müşteri Hizmetleri

Çağrı Merkezi

Allpaso 6502 sayılı Tüketici Koruma Kanuna Tabidir

İLETİŞİM